preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Kantrida" Rijeka

Login
Tražilica
Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Crno ili bijelo?



Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 7. 2017.

Ukupno: 86949
Ovaj mjesec: 527
Ovaj tjedan: 597
Danas: 7
 

                                   

                                         IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

 

Red.

broj

NAZIV GRUPE

Razredi

Voditelji grupa

 

 

Kulturno-umjetničko društvo

 

 

1.

Origami –trod.oblikovanje

1.a i osta.

Dijana Kurilić Brdar

2.

Likovna

1.b i ost.

Jagoda Stipcovich

3.

Dramska 

2.a i ost.

Sanra Pernjak Krmek

4.

Ritmika

2.a i ost.

Maja Tokić Travica

5.

Ritmika

3.a i ost.

Iva Ivošić

6.

Mali kreativci

3.b i ost.

Gordana Čargonja

7.

Plesno-folklorna

4.a i ost.

Martina Mašić

8.

Recitatorska

4.a i ost.

Eleonora Mušanović

9.

Scenska

5. - 8.

Irena Čorak Tijan

10.

Literarna

5. – 8.

Nikolina Šojat

11.

Kreativna radionica

5. – 7.

Oriana Stanković

12.

Likovna 

5. – 8.

Silvana Konjevoda

13.

Klapa

5. – 8.

Helga Dukarić Dangubić

14.

Pjevački zbor

4. – 8.

Helga Dukarić Dangubić

15.

Recitatorska- čakavci

2.-7.

Mirjana Beviakva

 

Društveno-humanističke grupe

 

 

1.

Građanski odgoj i obrazovanje

5. i 6.

Tea Štefan Kovačević

2.

“Moja Rijeka”

          6.

Irena Čorak Tijan

3.

MAK-vjeronaučna grupa

5.   8.

Anđela Žugaj Mišić

4.

EKO-grupa (ml.) 

3.a i ost.

Snježana Vrbanić

5.

Eko- grupa

6.ab

Janja Zovko

6.

Crveni križ

1.a i ost.

Katarina Jusup Dodig

 

Tehničko-inform./znan. grupe

   

1.

Školska prometna jedinica

5. – 8.

Ivan Marenčić

2.

Robotika

5. – 8.

Nebojša Letić

3.

Rano učenje informatike

1.a,1.b

Nebojša Letić

4.

Mali inženjeri

1.– 4.

vanjski suradnici

 

Školsko športsko društvo

   

1.

Sportsko-ritmička

4.b

Tamara Čović

2.

Rukomet

5. – 8.

Ivan Marenčić

3.

Nogomet

        5. – 8.

Ivan Marenčić

4.

Univerzalna sportska škola

1. -4.

Ivan Marenčić

5.

Mini rukomet (Ž) - Rukometni klub “Zamet”

        1.- 4.

vanjski suradnik

6.

RI MOVE (atl.-gim.-judo)

      1.-4 (CN)

vanjski suradnici

 

 

preskoči na navigaciju