preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Kantrida" Rijeka

Login
Tražilica
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Crno ili bijelo?



Korisni linkovi
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 7. 2017.

Ukupno: 83371
Ovaj mjesec: 1459
Ovaj tjedan: 202
Danas: 1
Raspored informacija
RASPORED TERMINA ZA DAN OTVORENIH VRATA
Sanja Kvaternik Hren / datum: 16. 10. 2020. 14:04

U školskoj godini 2020./2021. organiziramo DAN OTVORENIH VRATA, vrijeme kada će svi zainteresirani roditelji moći dobiti informacije o radu i napredovanju svog djeteta iz svih nastavnih predmeta. Svakog prvog radnog ponedjeljka u mjesecu, od studenog do svibnja (osim siječnja), u naznačeno vrijeme u Školi će biti prisutni svi učitelji predmetne nastave. U uvjetima epidemije COVID-19 Dan otvorenih vrata odvijat će se putem e-mail komunikacije s učiteljima.

 

MJESEC

DATUM

VRIJEME

Studeni

9.11.2020.

18,00 – 19,00

Prosinac

7.12.2020.

18,00 – 19,00

     

Veljača

1.02.2021.

18,00 – 19,00

                 Ožujak

               1.03.2021.

18,00 – 19,00

Travanj

12.04.2021.

18,00 – 19,00

Svibanj

               3.05.2021.

18,00 – 19,00

POPIS e-mail adresa za kontakt 

Ana Baraka Ribinski – Geografija, razrednik 7.c    anabarakaribinski@gmail.com 

Zrinko Brdar – Tehnička kultura zrinko.brdar@gmail.com

Helga Dukarić Dangubić – Glazbena kultura, razrednik 6.a h.dukaric.dangubic@gmail.com 

Irena Čorak Tijan – Hrvatski jezik (6.a,c; 7.a, 8.a), razrednik 7.a irena.corak.tijan@gmail.com 

Iva Matković Drušković – Engleski jezik (5.a,5.c,8.a,8.b), razrednik 8.a  matkovic13@gmail.com 

Ivan Marenčić – TZK, razrednik 8.b marencic.ivan@gmail.com 

Ivana Vadlja – Kemija ( 7. i 8. ) Biologija (7.)  ivanavadljaprof@gmail.com  

Ani Vivoda – Priroda (5. i 6.) Biologija (8.a,b) ani.vivoda34@gmail.com

 Lara Ivoš -Engleski jezik (6.a,6.b.7.a,7.b), razrednik 7.b lara.ivos1@gmail.com 

Marko Malobabić – Matematika (5.a,5.c,6.a, 6.c), razrednik 5.a  marko.malobabic@skole.hr  

Martina Sudan – Fizika i Matematika (7. i 8. razred, 5.b) sestatinan@gmail.com 

Natalija Brusić Botić – Vjeronauk RKT (7. i 8.) natalija_brusic007@yahoo.com 

Nikolina Šojat – Hrvatski jezik (6. i 8.), razrednik 6.b nikolinasojat22@gmail.com 

Nebojša Letić – Informatika nebojsa.letic@skole.hr  

Oriana Stanković – Talijanski jezik stankovic.oriana@gmail.com  

Silvana Konjevoda – Likovna kultura silvana.k21@gmail.com 

Luka Španjić – Vjeronauk RKT (5. I 6. )  luka.spanjic@skole.hr

Tea Štefan Kovačević– Povijest, razrednik 5.c tea.stefan.kovacevic@gmail.com

 Ivana Žeravica – Hrvatski jezik (5.b i 7.b, razrednik 5.b) ivana.kovacic96@gmail.com 

Drago Frlan – Engleski jezik (5.b, 7.c) frlan.drago@gmail.com 

Tamara Škibola – Matematika (7. i 8.) tamara.skibola@skole.hr

Martina Šeša – školski pedagog martina.sesa@skole.hr 

Vesna Žilić – socijalni pedagog  zilic.vesna@gmail.com  

Ivana Čop Sušanj – učitelj edukator-rehabilitator  ivanacop@gmail.com  

Sanja Kvaternik Hren – ravnatelj sanja.kvaternik-hren@skole.hr  


[OPŠIRNIJE]



Informacije za roditelje - razredna nastava
Sanja Kvaternik Hren / datum: 13. 10. 2020. 08:42

Od sljedećeg tjedna učitelji razredne  nastave biti će dostupni za informacije putem školskog mobilnog telefona broj 099 204 5540. Molimo Vas da poštujete navedene termine jer po njihovom zavšetku učitelji  neće biti u mogućnosti odgovoriti na poziv. 

    TJEDAN A TJEDAN B
razred ime i prezime dan vrijeme dan vrijeme
1.a Snježana Vrbanić ponedjeljak 16,05 - 17,00 utorak 8,45 - 9,25
1.a Iva Tićak utorak 8,45 - 9,25 ponedjeljak 16,05 - 17,00
1.b Gordana Čargonja ponedjeljak 11,15 – 11,55 utorak 15,45 – 16,25
2.a Eleonora Mušanović srijeda 16,30 - 17,30 utorak 8,45 - 9,25
2.a Martina Mašić utorak 12,30 -13,30 srijeda 16,30-17,30
2.b. Tamara Čović ponedjeljak 13,00 - 13,40 srijeda 8,00 - 8,45
3.a Katarina Jusup Dodig ponedjeljak 15,50 - 16,30 utorak 8,45 - 9,25
3.a Dijana Kurilić Brdar utorak 15,50 - 16,30 utorak 15,50 - 16,30
3.b Jagoda Stipcovich četvrtak 16,30 - 17,10 četvrtak 11,45 - 12,25
4.a Sandra Pernjak Krmek četvrtak 10,30 - 11,10 petak 11,00 - 11,40
4.a Maja Tokić Travica ponedjeljak 11,00 - 11,40 petak 11,40 -12,20
4.b Leo Šegota utorak 10,30 - 11,10 utorak 15,00 - 15,40

[OPŠIRNIJE]



Tjedne informacije za roditelje - predmetna nastava
Sanja Kvaternik Hren / datum: 12. 10. 2020. 17:25

Od sljedećeg tjedna učitelji predmetne i razredne nastave biti će dostupni za informacije putem školskog mobilnog telefona broj 099 204 5540. Molimo Vas da poštujete navedene termine jer po njihovom zavšetku učitelji odlaze na nastavu i neće biti u mogućnosti odgovoriti na poziv. 

Učitelji koji rade u više škola informacije će održavati svaki drugi tjedan.

      TJEDAN A TJEDAN B
ime i prezime učitelja predmet razrednik dan vrijeme dan vrijeme
IRENA ČORAK TIJAN Hrvatski jezik 7.a utorak 14,00 - 14,40 ponedjeljak 14,00 - 14,40
NIKOLINA ŠOJAT Hrvatski jezik 6.b četvrtak 11.45 - 12.25 četvrtak 15.45 - 16.25
IVANA ŽERAVICA Hrvatski jezik 5.b ponedjeljak 11,45 - 12,25 petak 13,15 - 13,55
SILVANA KONJEVODA Likovna kultura / / / srijeda 11,00 - 11,40
HELGA DUKARIĆ DANGUBIĆ Glazbena kultura 6.a utorak 14,54 - 16,25 utorak  12,30 - 13,10
ZRINKO BRDAR Tehnička kultura / srijeda 16,30 - 17,10 utorak  13,15 - 13,55
MARKO MALOBABIĆ Matematika 5.a četvrtak 11,45 - 12,25 četvrtak 15,00 - 15,40
TAMARA ŠKIBOLA Matematika / utorak 15,45 - 16,25 srijeda 10,15 - 10,55
MARTINA SUDAN Fizika /Matematika / ponedjeljak 10,15 - 10,55 utorak  13,15 - 13,55
NEBOJŠA LETIĆ Informatika / srijeda 10,15 - 10,55 petak 13,15 - 13,55
IVA MATKOVIĆ DRUŠKOVIĆ Engleski jezik 8.a srijeda 13,20 - 14,00 četvrtak  9,30 - 10,10
LARA IVOŠ Engleski jezik 7.b četvrtak 11,15 - 11,45 utorak  9,30 - 10,10
DRAGO FRLAN Engleski jezik / srijeda 11,45 - 12,25 srijeda 12,30 - 13,10
ORIANA STANKOVIĆ Talijanski jezik / četvrtak 12,30 - 13,10 srijeda 12,30 - 13,10
ANI VIVODA Priroda i Biologija / petak 10,15 - 10,55 petak 13,15 - 13,55
IVANA VADLJA Biologija i Kemija / utorak 12,30 - 13,10 utorak  13,15 - 13,55
TEA ŠTEFAN KOVAČEVIĆ Povijesti 5.c utorak 15,00 - 15,40 ponedjeljak 14,00 - 14,40
ANA BARAKA RIBINSKI Geografija 7.c utorak 11,00 - 11,40 ponedjeljak 11,45 - 12,25
IVAN MARENČIĆ Tjelesna i zdravstvena kultura 8.b srijeda 11,00 - 11,40 četvrtak 15,45- 16,25
LUKA ŠPANJIĆ RKT Vjeronauk / / / četvrtak 14,00  -14,40
NATALIJA BRUSIĆ BOTIĆ RKT Vjeronauk / srijeda 13,20 - 14,00 utorak  12,30 -13,10

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju