Osnovna škola "Kantrida" Rijeka

Korisnik:
Lozinka:
Dokumenti djelatnika

Dokument: Školski odbor OŠ „Kantrida“ donio je na 16. sjednici održanoj dana 26. travnja 2023. godine Odluku o raspisivanju natječaja za imenovanje ravnatelja /ice Osnovne škole „Kantrida“. Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice Osnovne škole „Kantrida“ objavljen je u Narodnim novinama broj 47/2023 i na mrežnim stranicama Osnovne škole „Kantrida“ dana 3. svibnja 2023. godine. Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave u Narodnim novinama i na mrežnoj stranici Osnovne škole „Kantrida“. Tekst natječaja za imenovanje ravnatelja/ice Škole nalazi se u privitku.
Opis:

Tekst natječaja za imenovanje ravnatelja/ice Škole nalazi se u privitku.

Jezik: Hrvatski
Autor(i): Martina Šeša
Vrijeme stvaranja dokumenta: 3. 5. 2023.
Zadnja verzija: 1
Povijest verzija
1. Skolski_odbor_OS_„Kantrida“_donio_je_na_16._sjednici_odrzanoj_dana_26._travnja_2023._godine_Odluku_o_raspisivanju_natjecaja_za_imenovanje_ravnatelja__ice_Osnovne_skole_„Kantrida“.__Natjecaj_za_imenovanje_ravnatelja_ice_Osnovne_skole_„Kantrida“_objavljen_je_u_Narodnim_novinama_broj_47_2023_i_na_mreznim_stranicama_Osnovne_skole_„Kantrida“_dana_3._svibnja_2023._godine.__Rok_za_podnosenje_prijava_je_8_dana_od_dana_objave_u_Narodnim_novinama_i_na_mreznoj_stranici_Osnovne_skole_„Kantrida“.__Tekst_natjecaja_za_imenovanje_ravnatelja_ice_Skole_nalazi_se_u_privitku..html Martina Šeša
03.05.2023 14:08:35